fbpx

Paslaugos / Apie mus

Pardavinėti nekilnojamąjį turtą gali kiekvienas, bet parduoti gali tikrai ne visi, todėl verta pasitikėti savo srities specialistais visame kame.

Esame Nekilnojamojo turto srities specialistai, kur darbuojamės nuo 2006m. Sukaupta patirtis padeda sėkmingai teikti kokybiškas NT paslaugas savo klientams.

Nauja statyba – viena iš mūsų specializacijų yra naujos statybos NT projektai. Čia labai svarbu nuo pat pradžių parinkti tinkamą objekto vietą, formatą, išplanavimus, kainodarą ir be abejo sėkmingai po to įvykdyti marketingą bei pardavimus. Dažnai blogas ir neefektyvus būsto išplanavimas lemia sunkesnius ir lėtesnius pardavimus, nes būstas kuo toliau tuo labiau mažėja, statoma mažesni butai, namai, todėl naudingas plotas turi būti išnaudotas maksimaliai efektyviai su kuo mažiau pvz. koridoriaus ploto, tambūro ir pan.

Galutinis efektyvus būstas susideda tiesiog iš mažų detalių.

Nuoma – specializuojamės ir nuomos NT rinkoje. Čia svarbu ne tik kaina, kiek galima gauti už turtą, bet ir kas bus nuomininkas. Neretai svarbiau geras ir atsakingas nuomininkas, nei greitai išnuomotas objektas, todėl mūsų prioritetas rasti patikimus nuomininkus, kas mums ir sekasi.

NT Pardavimas – nuo pradžių iki galo, nuo NT objekto vertės nustatymo iki notarinės sutarties pasirašymo. Padedame sutvarkyti dokumentus, pardavimo procesas vyksta sklandžiai.

Svarbiausia pirma nustatyti teisingą turto kainą, nes kitą kartą pardavėjo lūkesčiai gali būti labai prasilenkiantys su tikrove tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Gali turtas būti parduotas net ir per greitai. O kartais būti ir metus pardavinėjamas.

Kitas labai svarbus dalykas – turto išvaizda. Dažnai mini patvarkymai, mini remontas, o gal tik keletas dekoro elementų padeda turtą parduoti greičiau, efektyviau, brangiau.

Objekto vertė – labai svarbu. Įvertiname kiekvieną objektą individualiai, nes net tame pačiame name esantys du panašios kvadratūros būstai gali kainomis skirtis gerokai daugiau nei galima įsivaizduoti.

Konsultacijos – konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais, į kiekvieną atvejį ir turtą gilinamės individualiai. Rengiame NT analizes.

Būsto kreditavimas – dirbame su visais komerciniais bankais, kredito unijomis, padedame gauti paskolas būsto pirkimui, naujos statybos būsto įsirengimui.

 

Giedrius Sidaravičius

Apie mus spaudoje

„Visai neseniai išgyvenome pardavimų piką, tačiau rudenį viskas kiek aprimo – čia nenuginčijami keli to faktoriai: baimės dėl karo, pakilusios palūkanos bei išaugusios būstų kainos. Žmonės, kurie jau buvo susitaupę pradiniam banko įnašui, staigiai šokus į viršų kainoms atsidūrė situacijoje, kada suplanuoto būsto įpirkti staiga jau nebegalėjo“, – situaciją reziumuoja nekilnojamojo turto brokeris Giedrius Sidaravičius.

Aruodas.lt: NT rinka bunda iš žiemos miego – kiek kainuoja būstas Kaune ir ką perka jau iš brėžinių? | Verslas | 15min.lt

https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/buna-ir-taip-pasiulymas-nidoje-uz-beveik-6-mln-lt-66549956

———————————

https://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/mano-sventove-visavertis-gyvenimas-ir-patikima-investicija-1030729

———————————

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/isskirtinio-projekto-sventojoje-pletotojai-poilsio-bustas-daugiau-nei-keturios-sienos-1133404

———————————

https://www.delfi.lt/bustas/mano-kiemas/apdovanoti-geriausi-pajurio-bustai-projektu-vystytojai-pripazista-statybos-pajuryje-turi-issukiu-92442793

———————————

https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2022/04/12/individualiu-namu-segmente-sokas-truko-vos-pora-savaiciu-tik-statytis-sau-jau-brangu

———————————

https://www.vz.lt/premium/150719997