fbpx
Apartamentai
900 metrų
18, 25, 26, 30, 33 kv. m.
Baseinas
Sporto salė, Darbo "Co-working" zona

Mano Šventovė – butai pajūryje

MANO ŠVENTOVĖ
Subalansuota gyvenimui ir poilsiui!

www.manosventove.lt

Naujame projekte „Mano šventovė“ sukūrėme balansą tarp gyvenimo ir poilsio. Projektas prilygsta sintezei, kurioje susipina poilsiui skirtas būstas su įvairia infrastruktūra. Čia galima aktyviai ir poilsio režimu leisti laisvalaikį, ir tuo pačiu esant reikalui neatitolti nuo miestui būdingų kasdieninių veiklų, tokių kaip sportas, darbas, bei kitų poreikių pritaikytų įvairaus amžiaus žmonėms.

APARTAMENTAI
Poilsio apartamentai patogiai ir funkcionaliai išplanuoti. Visi jie turi balkonus, o pirmuose aukštuose įrengtos erdvios terasos, kuriose ryte galėsite neskubėdami gerti rytinę arbatą prieš pajūrio malonumus, ar vakarais leisti laisvalaikį su šeimą ir draugais.

Aukščiau apartamentus turintieji galės lengvai pakilti liftu.

Čia galite išsirinkti 1, 2 arba 3 kambarių apartamentus, kurių dydžiai nuo 22 kv.m. iki 51 kv. m. Taip pat norui esant galima jungti ir turėti didesnius plotus.

Niekuo rūpintis nereikia, nes apartamentai bus pilnai įrengti (pilna apdaila):
– kambaryje sienas išdažysime;
– išvedžiosime elektros instaliaciją, sudėsime rozetes ir jungtukus;
– išvedžiosime silpnų srovių kabelius apsauginei signalizacijai, internetui ir kabelinei televizijai;
– virtuvės zonoje atvesime vamzdyną, liks tik virtuvę sumontuoti;
– vonios kambaryje sudėsime plytelės, įrengsime dušą ir kriauklę, tualetą, sumontuosime vandens čiaupus;
– pakabinsime boilerį karštam vandeniui.

Apartamentų šildymui ir šaldymui sumontuosime šilumos siurblius su oro kondicionieriumi, kuriais užtikrinsite savo norimą temperatūrą namuose tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą.

SVARBU ir patogu tiems kurie kartais pamirštu pasiimti raktus nuo apartamentų arba juos norės nuomoti – bus sudėtos išmanios spynos įėjimui į apartamentus, kurias galėsite valdyti pirštų antspaudais, kodais, WIFI, Bluetooth. Galima bus suteikti laikinai galiojantį kodą.
( Nuoroda į spynų video anglų kalba YOUTUBE kanale – https://www.youtube.com/watch?v=8GQO8rkx5IY&lc=UgzVFuYWwtGuiKVMq9x4AaABAg )

TERITORIJA
Visa projekto „Mano šventovė“ teritorija/landšaftas (1,8ha) bus pilnai sutvarkytas, gražiai apželdintas, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, takeliai. Gražiai pašviesta teritorija vakarais džiugins gražiais vaizdais.

PRIVALUMAI
Išvažiuodami iš namų kur nors toliau mes paliekame susikurtą kasdienišką veiklą, pomėgius, sportą, darbą. Neretai sunku palikti nebaigtus darbus ar kasdienišką veiklą ir pomėgius. Todėl „Mano šventovė” nutarėme padaryti sąlygas, artimas kasdieninio gyvenimo ritmui.
Čia bus įrengta:

– sporto klubas, į kurį galėsite patekti 24val.;

– šildomas lauko baseinas;

– vaikų žaidimo kambarys;
– skalbykla;
– darbo zoną (coworking) kur galėsite ramiai susitvarkyti savo darbus būnant toli nuo namų.

Jei nesinorės nutolti nuo namų, bet norėsis pasimėgauti saule ir vandeniu, projekto teritorijoje įrengsime šildomą baseiną su gultais;
Norintiems pasikaitinti vėsesniu oru ir ne tik, įrengsime pirtį pasimėgauti karščiu.

Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, įrengsime dvi pliažo tinklinio aikštelės, kur galima bus neišeinant iš teritorijos pažaisti tinklinį ar pliažo tenisą su draugais ir kaimynais.

Mėgstantiems gaminti įrengsime kepsninių zoną, kurioje galėsite išsikepti mėgiamą picą, mėsainį, ar pasigaminti savo skaniausią patiekalą.

BALTIJOS JŪRA
Vos už 900 metrų einant 12 min. pėsčiomis neskubėdami pasieksite platų Baltijos paplūdimį, kuris yra toliau nuo pagrindinio vasarotojų šurmulio, todėl ramiai galėsite pasimėgauti gamta ir jūros teikiamais malonumais. Iki jūros veda platus ir saugus pėsčiųjų takas.

Automobilio parkavimo vietą galima įsigyti uždaroje teritorijoje prie namų.

FINANSAVIMAS
Jei reikalingas finansavimas, bankai mielai suteiks kreditą jūsų norimam apartamentui įsigyti.

www.manosventove.lt

Mus galite sekti ir Youtube kanale

Pirmo etapo darbų pabaiga 2022m. birželio mėn.

MANO ŠVENTOVĖ – JŪSŲ SUBALANSUOTAM GYVENIMUI IR POILSIUI BALTIJOS PAJŪRYJE.

Užklausa "Mano Šventovė – butai pajūryje"